Zapraszamy na warsztaty taneczne!

Zapraszamy na pierwszą część towarzyszącym festiwalowi Romane Dyvesa 2023 warsztatom tanecznym pn. "Muzyka i taniec Cyganów z różnych stron świata". W tym roku powstający pierwszy cykl zaprosi miłośników kultury flamenco. Zajęcia prowadzi Marta Pastuszko.

Marta Pastuszko od najmłodszych lat jest związana ze sportem. Z fitnessem nierozłączna od 15 lat. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness, instruktor Zumba Fitness, instruktor Strong Nation, Body Ball oraz instruktor tańca - Bachata Ladies i Flamenco. 14 lat temu, jako jedna z pierwszych w Polsce zaczęła prowadzić zajęcia Zumba Fitness.

Podczas pobytu w USA szkoliła się pod okiem Beto Pereza - twórcy Zumba Fitness przez kilka lat brała lekcje flamenco u Michelle Nascimento. Obecnie jest solistką Cygańskiego Teatru Muzycznego Terno. Jej praca to jednocześnie pasja, styl życia oraz klucz do doskonałego samopoczucia fizycznego i mentalnego.

Kocha pracować z ludźmi, co widać na zajęciach gdzie zaraża swoją pasją i energią.

Organizatorzy Romane Dyvesa zapraszają na warsztaty 29 lipca godz. 13.-15.00 (z przerwą dla ochłody).

MIEJSCE: Studio Tańca Like to Dance ul. Podmiejska Boczna 12a w Gorzowie Wlkp.

Wydarzenie zrealizowano przy wsparciu finansowym: Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu 'Muzyka" zrealizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, Narodowego Centrum Kultury, Miasta Gorzowa Wielkopolskiego oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego.

 

  • Wydarzenie Zrealizowano przy Wsparciu Finansowym: Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu 'Muzyka" zrealizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca, Narodowego Centrum Kultury, Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.Współorganizator: Miejskie Centrum Kultury oraz Narodowe Centrum Kultury.